Нова розмірність даних

Точність технологій LiDAR дає можливість нанести на карту великі географічні зони з рівнем деталізації, який раніше був можливий лише за умов трудомістких і високовартісних наземних робіт. Такі вигоди змушують організації використовувати дані лазерного сканування в якості джерела інформації при плануванні й прийнятті найважливіших ділових рішень.

Працюючи в ENVI, користувач може використовувати великі набори даних LiDAR, зібраних для створення реалістичних тривимірних візуалізацій, обирати тривимірні об`єкти зі сцени та створювати тривимірні геоморфологні дані, такі як цифрові моделі рельєфу (ЦМР) та цифрові моделі поверхні (ЦМП). Ці дані використовуються у низхідному аналізі, для створення даних рельєфу і зазвичай використовуються в складних додатках моделювання.

Аналізуючи інформацію по висотах в даних LiDAR, можна визначити безпечну зону посадки вертольота на основі не лише схилу пагорба, а й шляхом зіставлення висоти і розташування дерев, будівель та ліній електропередач. Крім того, можна підвищити точність буферного аналізу, інвентаризації лісів та водозбірних басейнів на основі планування дренажу з використанням даних LiDAR.