Одне рішення для всіх типів використовуваних даних

Читання та аналіз різних форматів даних

ENVI підтримує понад 70 форматів даних, включаючи наукові формати, такі як HDF і CDF, типи зображень такі як GeoTIFF і додатково забезпечують сумісний з JITC файл формату nitf. Крім того, ENVI на рівні підприємства надає швидкий і простий доступ до зображень через OGC і сумісний з jpip сервери організації або через інтернет.

З`єднання різних форм даних

Оскільки є можливість працювати з декількома джерелами зображення, важливо об`єднувати кілька форм даних, щоб отримати повне уявлення про географічну зону. У ENVI можна з`єднувати радарні дані, дані LiDAR, SAR, оптичні дані, гіперспектральних і мультиспектральні дані, стерео і термо дані та акустичні дані. Це дозволяє використовувати сильні сторони кожної камери та створювати геопросторові дані для прийняття обґрунтованих рішень.

Використання даних від різних типів камер

ENVI підтримує зображення зібрані від найсучасніших і найбільш популярних супутникових і встановлених на борту літака камер: панхроматичні дані, мультиспектральні, гіперспектральних, радарні, термальні, HDF5, повноформатні відео, Net CDF-4 і LiDAR. Підтримуються наступні камери: ASTER, AVIRIS, AVHRR, Landsat 8, NPP VIIRS, Pleiades, QuickBird, RADARSAT, SkySat-1, SPOT, TMS, USGS DEM data, WorldView-3, власна камера LiDAR даних працює в режимі Гейгера та ін.

Проста обробка великих обсягів даних

Дані, отримані за допомогою сучасних камер, містять більше інформації, ніж будь-коли раніше. Для того, щоб ефективно читати й витягувати інформацію з великих наборів даних, необхідно програмне рішення, яке не має обмежень за розміром файлів. ENVI працює з будь-яким набором даних і має автоматизовані інструменти для швидкої та простої підготовки великих і маленьких зображень для перегляду та подальшого аналізу.