Картографування та аналіз: дані місць розташування для всіх

Будучи частиною геопросторової хмари Esri, ArcGIS Online дозволяє вам поєднувати людей, місця розташування та дані, використовуючи інтерактивні карти. Працюйте з інтуїтивно зрозумілими аналітичними інструментами та стилями на основі даних, які забезпечують інтелектуальне представлення інформації про місця розташування. Діліться своїми думками з усім світом або з певними групами.

Що можна робити з ArcGIS Online

 

Створення карт

Будуйте інтерактивні карти, що пояснюють ваші дані та спонукають користувачів до вивчення. Наносьте на карту свої дані та дивіться на речі в перспективі, додавши достовірні геолокаційні дані, включені в ArcGIS Online. Використовуйте інтелектуальні карти для пошуку та візуалізації даних.


Розроблений для вашого успіху

 

Хмарне програмне забезпечення

ArcGIS Online являє собою «програмне забезпечення як сервіс» (software-as-a-service (SaaS)), тому його можна використовувати коли завгодно та де завгодно. Ваші карти масштабуватимуться таким чином, щоб з ними могли одночасно взаємодіяти сотні й навіть тисячі людей. Esri дбатиме про оновлення та обслуговування програмного забезпечення, щоб ви могли вільно зосередитися на вашій роботі.

Захист та конфіденційність

ArcGIS Online користується довірою навіть у галузях з найсуворішими регуляторними вимогами та постійно проходить сертифікацію безпеки та конфіденційності. Система характеризується високою стійкістю та надлишковістю, та с самого початку будувалася з прицілом на високу ступінь безпеки.

Готовий до корпоративного використання

ArcGIS Online відповідає вашим вимогам в сфері інформаційних технологій, в тому числі в контексті безпеки, аутентифікації та конфіденційності. Вона забезпечує ведення журналу та інші види розширеного звітування, щоб ви залишалися в курсі діяльності вашої організації. Також ви можете інтегрувати логін вашої організації.


Розширте свою роботу

ArcGIS Online — це комплексне рішення для картографування та аналізу. Ви можете використовувати його окремо або розширити свою роботу, додавши інші продукти ArcGIS. До роботи, яку ви виконуєте, можна надавати спільний доступ та інтегрувати її в систему ArcGIS.

 
 
Інструменти розробника

Всі можливості ArcGIS Online доступні через API та SDK. Розробники можуть швидко почати роботу, використовуючи карти, аналіз та стилі, створені їх колегами з картографування. Розширюйте та налаштовуйте елементи ArcGIS Online, та розробляйте власні додатки, використовуючи інструменти розробника.

Робота в польових умовах

Поєднайте польову та офісну роботу, використовуючи спільні дані. Створюйте дані, карти та додатки, котрі могли б використовувати польові працівники для збору даних. Переводьте карти в офлайн-режим та синхронізуйте їх після повторного підключення. Зібрані дані передаються в ArcGIS Online для використання в додатках та панелях управління.

Вдосконалені робочі процеси

Використовуйте сучасні інструменти для створення карт з власними базовими картами, багатоатрибутними умовними позначеннями та прецизійним створенням написів. Автоматизуйте робочі процеси обробки даних. Створюйте, редагуйте та керуйте комплексними 2D- та 3D-даними. Доповнюйте ці робочі процеси, використовуючи ArcGIS Pro, та діліться роботою через ArcGIS Online.

Дані та карти

Розширюйте ваші проекти ArcGIS Online, додаючи дані та карти з Живого атласу світу ArcGIS — найбільшої колекції глобальної географічної інформації. Вивчайте та додавайте дані до карт, включаючи потоки даних про погоду та дорожній рух в реальному часі, демографічні характеристики та зображення.