Що таке ArcGIS Online?

ArcGIS Online – це онлайн веб-ГІС для спільної роботи, яка дозволяє використовувати, створювати та налаштовувати доступ до карт, сцен, верствам, додаткам, аналітиці та даних. Ви отримуєте доступ до Living Atlas of the World, додатків і доступ до захищеної хмари Esri, де ви можете додавати елементи і публікувати веб-шари. Оскільки ArcGIS Online є частиною системи ArcGIS, ви зможете використовувати його для розширення функціональних можливостей ArcGIS Desktop, ArcGIS Enterprise, інтерфейсів розробки ArcGIS Web API і ArcGIS Runtime SDK.

Для ArcGIS Online які параметри недоступні без передплати?

Для доступу до всіх можливостей ArcGIS Online вашої організації необхідно придбати річну підписку. Доступні також безкоштовні пробні версії.

Скільки коштує використання ArcGIS Online?

ArcGIS Online базується на річну передплату, яка пропонує набір планів. Кожен план включає в себе число іменованих користувачів і сервісних кредитів. Сервісні кредити використовуються для преміальних розміщених сервісів, таких як зберігання розміщених веб-шарів, виконання аналітики і роботи з картами демографії.

Зв’яжіться з нами, щоб більше дізнатися про вартість передплати.

Чи можу я безкоштовно використовувати ArcGIS Online?

Так. Якщо у вас є безкоштовний персональний обліковий запис, то можна створювати і зберігати карти, сцени, шари і додатки, керувати ними, а також відкривати до них спільний доступ для інших користувачів. Ви також отримуєте доступ до ресурсів, наданих Esri ГІС-користувачами з усього світу. Персональні облікові записи призначені тільки для некомерційного використання.

Які карти я можу використовувати в ArcGIS Online?

ArcGIS Online містить певну кількість безкоштовних карт.

World Imagery постійно оновлюється і містить дані космічної зйомки метрового дозволу і вище на різні території земної кулі.

Imagery with Labels and Transportation – це базова карта World Imagery з шарами написів і назв вулиць. Якщо у вас є власні назви вулиць і написи, ви можете вимкнути ці шари.

ArcGIS Online надає вам доступ до великої кількості різних базових карт, які ви можете використовувати в своїх проектах. Карти World Street Map, World Topographic Map, Light Gray Canvas Map і National Geographic World Map також містять масу картографічної інформації, яка вам може стати в нагоді.

Чи будуть мої дані захищені в ArcGIS Online?

ArcGIS Online є захищеною системою з контрольованим доступом. Завжди є можливість отримати актуальну інформацію про безпеку, конфіденційності та сумісності поряд з оновленнями і попередженнями, прикладами використання, доступності системи і архів станів.