Як розкрити в повному обсязі потенціал даних IoT


З огляду на мільярди з’єднаних сенсорів, що становлять продукти і місця по всьому світу, провідні керівники в комерційних і державних компаніях знають, що значення IoT складається у величезній кількості даних. Але найбільш конкурентні організації покращують продуктивність, готовність до прийняття рішення і масштабованість, витягуючи переваги прихованих значень своїх даних IoT: місце розташування, фактор розташування.


Комерційні організації відкривають для себе ключове значення даних IoT: Аналіз розташування за допомогою мільярдів сенсорів

В еру, коли ми передаємо в Інтернет мільярди продуктів, що створюють свої дані, а також активи, будівлі та пристрої – кожне зі своїм унікальним місцем розташування – необхідність у використанні просунутої технології для збору, обробки та аналізу даних для розуміння організації і операцій тільки зростає. Завдяки обміну інформацією між комп’ютерами і машинного навчання, а також аналізу прогнозу (що трапиться?) І нормативному аналізу (що (що необхідно зробити?) Пропорція значення IoT збільшується. Це значення вже змінює ландшафт таких галузей, як рітейл, виробництво, інженерні та державні .


Детальніше про те, як інтелектуальне розташування в реальному часі призводить до зростання і збільшення продуктивності бізнесу


Esri робить доступним найбільш потужне програмне забезпечення, що дозволяє виконувати картографування і просторовий аналіз.

Сімдесят п’ять відсотків компаній Fortune 500 застосовують Esri The Science of Where™ для свого бізнесу і операцій, щоб реалізувати власне цифрове перетворення.

Прочитайте безкоштовну електронну книгу, Максимальне використання інтернету речей. Ви побачите деталізовану інформацію про те, як сім різних комерційних і державних організацій використовують технологію інтелектуального розташування в реальному часі для розкриття повного потенціалу власних даних IoT.


Перевага використання інтелектуального розташування в реальному часі, яке використовує географічні інформаційні системи (ГІС)

Оскільки місце розташування є таким важливим аспектом даних IoT, багато організацій виявляють, що сучасна ГІС, яка отримує дані в реальному часі, може бути потужним інструментом для виконання операцій. При додаванні, обробці, аналізі та візуалізації від десятків тисяч до мільйонів подій в секунду, ГІС, що працює в реальному часі, дає можливість керівникам, які приймають рішення, та іншим зацікавленим сторонам отримати найсвіжішу інформацію та відомості, необхідні для охоплення поточних і майбутніх ідей і стратегій. За допомогою високошвидкісних об’ємних даних IoT можна вишукувати закономірності, з’єднання і можливості, які в іншому випадку складно або просто неможливо розпізнати. Так досягається рівень з високою швидкістю наступного покоління, рівень прийняття рішень і вирішення проблем.