Виконання цифрового перетворення


Більш докладно про те, як компанії використовують інтелектуальне розташування для підвищення конкурентоспроможності


 

Відкрийте для себе значення технології інтелектуального розташування


У нашому постійно зростаючому цифровому світі, з мільярдами пристроїв, підключених до інтернету речей (IoT), керівники мають доступ до величезних обсягів комерційних даних. Найбільш успішні організації розуміють, що дані про місцезнаходження надають унікальні знання, даючи розуміння про приховані закономірності і відносинах, які допомагають приймати рішення швидше і надійніше.

Щоб ознайомитися з прикладами впливу інтелектуального розташування на зростання і цифрове перетворення, скачайте наші електронні книги Сенс цифрового перетворення і Максимальне використання інтернету речей.

 

Внутрішні знання бізнесу пов’язані з питанням розташування


Більшість точок даних прив’язане до фізичного розташування і часу. Але місце розташування – це не тільки загальна мотузочок, що зв’язує непорівнянні джерела даних і розділяє ізольовані області – часто воно надає найбільш трансформують точки зору. Провідні організації використовують аналіз місць розташування для вирішення бізнес-проблем і виявлення нових можливостей.

Географічна інформаційна система (ГІС) є програмною технологією, яка надає середовище для управління, візуалізації, аналізу та повного розуміння важливості просторових даних. ГІС, що має наукові коріння, допомагає комерційним організаціям отримувати реальне розуміння ситуації шляхом інтеграції всіх типів даних. Інтелектуальне розташування на основі ГІС перетворює комерційні компанії та організації в широкому діапазоні галузей.