Перетворення бізнесу за допомогою Науки про дані

Керівники, особливо захоплені цифровими даними, використовують поглиблене розуміння даних для швидкого прийняття рішень. Але найбільш конкурентні організації та індустрії перетворюють базові практики ведення бізнесу шляхом посилення акценту на найважливіший вимір даних – місце розташування.

Комерційні організації розкривають приховане значення своїх даних: Інтелектуальне розташування

Дані про місцезнаходження – фактор «положення» – особливо важливі для компаній і організацій в наші дні. В еру, коли ми з’єднуємо мільярди продуктів, що обробляють дані, обладнання, будівлі та пристрої, з Інтернетом, і кожен елемент має своє місце розташування, все сильніше зростає необхідність використання технології інтелектуального розташування для повного розкриття значення ваших даних. Технологія інтелектуального розташування що використовує просторовий аналіз і дані в реальному часі, є широко застосовувану, починаючи від оптимізації поставок товарів для управління мережевими магазинами, до використання оновлень польових даних в реальному часі для комунальних служб, і навіть розширеного призначеного для користувача аналізу для рітейлерів.

Більш докладно про те, як технологія розташування просуває зростання бізнесу

Esri робить доступним найбільш потужне програмне забезпечення, що дозволяє виконувати картографування і просторовий аналіз.

Сімдесят п’ять відсотків компаній Fortune 500 застосовують Esri The Science of Where™ для свого бізнесу і операцій, щоб реалізувати власне цифрове перетворення.

Прочитати безкоштовну веб-книгу – Сенс цифрового перетворення. Ви побачите деталізовану інформацію про те, як шість різних компаній з шести різних галузей використовують міць інтелектуального розташування для просування свого цифрового перетворення.

Виконання цифрового перетворення за допомогою інтелектуального розташування на основі географічних інформаційних систем (ГІС)

У складному вічно мінливому світі, місце розташування є найважливішою загальною базовою точкою. Місцезнаходження надає даним контекстну інформацію – про все, від купівельних звичок користувача, до останніх доступних даних про переміщення обладнання. Технологія інтелектуального розташування, збагачена ГІС, поєднує дані про місцеположення з безліччю інформаційних шарів – наприклад, управління призначеними для користувача зв’язками, інтелектуальне ведення бізнесу і управління активами – в інтерактивні карти в реальному часі, візуалізації та операційні панелі, які допомагають приймати рішення швидше і надійніше.