Конференція присвячена застосуванню геоінформаційних технологій ArcGIS у різних сферах державного управління та бізнесу в Україні. Зокрема, буде розглянуто такі напрями, які дають переваги використання ГІС у розробці інвестиційних проектів, управління розвитком територій, в умовах децентралізації, розвитку ЖКХ, галузеві проекти з використанням технологій компанії ESRI, як інструменти збору, обробки даних та моделювання процесів.

До участі у конференції запрошені представники Американської торговельної палати в Україні, профільних міністерств, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади регіонів та громадських організацій, діяльність яких спрямована на сталий розвиток територій.

У рамках конференції буде проведено пленарне засідання, обговорюватимуться тематичні секції, будуть представлені майстер-класи та виставки, кращі українські та світові приклади успішної реалізації технології ESRI, основні тенденції в ГІС.

1 день
10:00-13:00Пленарне засіданняВиступи представників ESRI, ESRI Ukraine та користувачів інструментаріїв ArcGIS
14:00-18:00СекціїУправління розвитком територій в умовах децентралізації та ЖКГ.
Галузеві проекти.
GIS, як інструмент збору, обробки даних та моделювання проектів
9:00-16:30Виставка 
2 день
10:00-13:00Майстер класиПольові мобільні додатки – приклади застосування
Обробка ДЗЗ
WEB-додатки – приклади створення
3D моделювання – WEB та Desktop застосування
ГІС Реального часу – приклади впровадження
Засоби розробника тематичних додатків
9:30-13:00Виставка 

Конференція відбудеться 26-27 вересня 2019 року у «Когрес Готелі Пуща» за адресою: М. Юнкерова, 20, м.Київ, Пуща Водиця, 04075.

По всіх питаннях звертайтесь за тел. (044) 502-41-21, або пишіть на електронну пошту marketing@esri.ua