Ваш бізнес не стоїть на місці

ГІС не тільки може істотно поліпшити процес прийняття рішень і планування, а й підтримувати щоденну діяльність з управління активами, яка є істотною частиною успішного бізнесу в багатьох галузях – від виробництва і торгівлі до інженерних комунікацій і транспорту.

Перетворіть ваше розуміння та обізнаність про внутрішній і зовнішній стан ваших об`єктів з Esri. Починаючи від оптимізації інвестиційного портфеля, вибору майданчика, проектування і будівництва до експлуатації та технічного обслуговування об`єктів, – ГІС і просторова аналітика дають вам краще бачення. Оскільки Esri інтегрується з провідним програмним забезпеченням по управлінню об`єктами, ви можете використовувати його протягом усього життєвого циклу ваших активів.

« Esri відкриває доступ до інформації про активи за допомогою простих спливаючих вікон, надаючи нам більш гнучку та оперативну систему для управління портом. »
« Erwin Rademaker, менеджер програми, Порт Роттердама. »


Приклади

Візуалізація

Розуміння розташування і стану всіх цінних активів. Візуальний інтерфейс допоможе вам швидко отримувати доступ та вивчати інформацію.

Аналіз

Підвищення продуктивності активів. Ви можете побачити не тільки стан об`єкта, а й закономірності й ризики зносу.

Планування

Визначайте пріоритети обслуговування і ремонтів на основі ключових економічних та екологічних факторів.


Рішення

 

Esri Location Analytics

Від вибору майданчика до проектування і будівництва, експлуатації та технічного обслуговування, ГІС і просторова аналітика дають вам краще бачення. Інтуїтивні інструменти картографування й аналізу допомагають вам побачити ваші дані через призму географії. Дізнайтеся, де і які продукти купують ваші клієнти та відповідайте їх вимогам.

 

ArcGIS for Mobile

Ваші польові бригади можуть мати інформацію про об`єкти при собі з Esri. Отримайте надійний мобільний набір додатків, веб-карт і шаблонів, щоб ваші бригади могли легше і швидше здійснювати інспекції та оцінювати стан активів. Найактуальніші дані будуть зберігатися в базі даних, а не на паперових звітах.

 

ArcGIS Platform

Розумійте стан ваших активів і керуйте ризиками за допомогою просторової проінформованості у реальному часі. Esri допомагає вам визначати потреби і пріоритети ремонту та удосконалень. Вся технологія пропонує функції для інтеграції, візуалізації, аналізу і комунікації для кращої загальної взаємодії. Таким чином, ви підсилюєте і автоматизуєте управління активами.


Історія успіху

 

Польова корпоративна система управління активами для Сан-Дієго

Мобільний додаток управління активами міста Сан-Дієго (GeoMAM) інтегрувала Esri`s ArcGIS Mobile з модулем SAP`s Mobile Infrastructure (MI) для поліпшення управління активами в польових умовах.

 

Порт Роттердама запускає новаторську платформу управління

Всього за три кліка миші співробітники порту Роттердама можуть отримати доступ до інформації по будь-якому з активів. Швидкий доступ до інформації означає миттєве прийняття рішень для історичного шлюзу, обслуговуючого 500 мільйонів європейських споживачів і приймає понад 130 тисяч суден на рік.