Отримайте максимальну віддачу від полів і ферм

Збільште сезонне виробництво і прибутковість, грамотно розподіляючи ресурси. Завдяки інтелектуальним картками та просторового аналізу ви можете оптимізувати операції і логістику, щоб скоротити витрати на добрива, паливо, насіння, витрати на робочу силу і транспортні витрати. Уникайте дорогих ремонтних робіт, відстежуючи і керуючи своїми активами, щоб ваша організація працювала з максимальною ефективністю.

« Ми можемо більше уваги приділяти виноградникам, розширювати наше розуміння і знання, щоб продовжувати сприяти поліпшенню якості наших вин »

Грегорі Гонсалес, керівник і технолог ГІС на виноградниках Scheid Vineyards

 


Переваги

 

Відстеження

Слідкуйте за обладнанням і операціями, щоб знайти активи і операційні функції, які вимагають уваги.

Розвідка

Легко записуйте спостереження за полем, такі як висота і щільність посіву, а також іншу інформацію, щоб підтримувати актуальність і точність даних.

Вигода

Просторове управління активами і обладнанням для оптимізації їх використання, зниження витрат і збільшення виробництва.


Рішення

 

ArcGIS GeoEvent Extension for Server

Отримуйте дані в реальному часі з ваших датчиків, щоб визначити загрози для ваших культур в міру їх появи. Створюйте фільтри і обробляйте вхідні потоки даних, щоб ви могли зосередитися на високо пріоритетних інцидентах, які впливають на ваші операції.

 

ArcGIS Online

Дайте кожному у вашій організації можливість швидко візуалізувати і ділитися своїми даними в хмарі. Створіть інтерактивні карти для кожного з полів і культур, використовуючи великий набір базових карт і інших корисних даних ArcGIS Online та Esri Living Atlas of the World.

 

Collector for ArcGIS

Використовуйте свій смартфон для збору інформації з поля з усіх аспектів ваших операцій, від культур до обладнання. Продовжуйте працювати, навіть якщо ви перебуваєте поза межами робочого діапазону мережі, за допомогою відключених інструментів редагування. Отримуйте доступ до карт і іншими даними, які ви опублікували, щоб забезпечити наявність точної інформації.


Додаткова інформація

Історії успіху

Брошури