Оптимізуйте врожай

Ваші поля відрізняються між собою, тому варто розглядати їх відповідно. Завдяки технології Esri, можна стежити за станом окремих культур на полях і адаптуватися до відмінностей у типах ґрунтів, освітленості та ухилі. Використовуючи результати спостережень, можна точно оцінити зміну врожайності будь-якого поля та максимально її збільшити.

Моделювання ландшафтів

Моделювання ландшафтів


Переваги

 

Візуалізація

Картографуйте окремі показники полів, щоб краще зрозуміти їх і отримати чітке уявлення про операції.

Аналіз

Визначте вплив кожної змінної на посіви і знайдіть найкращі місця для посадки.

Збір даних

Збирайте дані спостережень безпосередньо в полі, що допоможе більш точно спрогнозувати врожайності й ровести планування.


Рішення

 

ArcGIS Image Extension for Server

Слідкуйте за своїми полями постійно, задіявши супутникові знімки високої роздільної здатності, що показують зміни і сезонні коливання на полях. Легко розміщуючи і використовуючи зображення, що можуть поширюватися по всьому підприємству, можна забезпечити більш інтелектуальне прогнозування врожаю та аналіз придатності земель.

 

ArcGIS Online

Дайте кожному на вашому підприємстві можливість швидко візуалізувати і поділитися своїми даними у хмарі. Створіть інтерактивні карти для кожного з полів і культур, використовуючи великий набір базових карт та інших корисних даних ArcGIS Online та Esri Living Atlas of the World.

 

ArcGIS Spatial Analyst

Побудуйте докладні моделі умов для полів, щоб визначити оптимальні місця для окремих культур. Визначте закономірності у даних, що впливають на умови росту та максимізують врожайність кожного поля, використовуючи науковий просторовий аналіз.


Додаткова інформація


Історії успіху

Брошури