Зростання прибутку у ваших руках

Щоб підвищити врожайність, а тим самим і прибутковість, необхідно підібрати правильну культуру, оптимальне місце розташування із найкращими умовами, препарати й техніку. З Esri, ви можете інтегрувати знімки високої роздільної здатності, польові спостереження, а також канали даних у режимі реального часу, щоб зрозуміти, як найефективніше розпорядиться обмеженими ресурсами в кожен момент часу. Ви можете перестати гадати і керувати землею більш ефективно за допомогою ГІС.

« За допомогою інтелектуальних карт і просторового аналізу, можна оптимізувати ведення робіт та їх логістику з метою зниження обсягів внесених добрив, що витрачається, палива, насіння, робочої сили, а також транспортних витрат. »

 


Історії успіху

Зростання прибутку у ваших руках

Поля так не схожі між собою – чому ж обробляють їх однаково? Технології Esri дозволяють стежити за станом окремих культур на полях і пристосовуватися до різних типів ґрунту, освітлення та ухилу поверхні.

CGIAR визначив пріоритетні зони для культур

Консультативна група з міжнародних сільськогосподарських досліджень (CGIAR) об`єднує дані про врожаї, території під паром, демографію та іншу інформацію, щоб визначити ідеальні ділянки для виробництва пріоритетних сільськогосподарських культур.

 

ГІС підтримує Програму продовольчої безпеки Всесвітньої продовольчої програми

Знання того, які сільськогосподарські системи і популяції найбільш уразливі стихійним лихом, допомагає планувати заходи Всесвітньої продовольчої програми, що сприяють глобальному сталому розвитку та забезпеченню доступу до продовольства.

 

Поліпшення боротьби із шкідниками в Австралії

Науково-промислова дослідницька організація Австралії відстежує поведінку комах для захисту сільськогосподарської галузі країни. Результати досліджень показують критичні закономірності, які пов`язують залежність популяцій комах від типів ґрунтів і рослинності.


Інтерактивні демо

Атлас сільськогосподарських культур

Почати демо

Карта придатності для виробництва пальмового масла

Почати демо


Відео


Спільнота і події

Приєднайтесь до ваших колег в галузі сільського господарства, які зацікавлені ГІС і просторової аналітикою на спеціалізованому ресурсі GeoNet

Зв`яжіться з колегами на LinkedIn.