Джек Дангермонд, Есрі


Маючи досвід ландшафтної архітектури та міського дизайну, Джек Данджермонд і його дружина Лаура Дангермонд заснували компанію Esri у 1969 році, вважаючи, що комп’ютерне картографування та аналіз можуть зробити значний внесок у географічне планування та науку про навколишнє середовище.

Ліз Фултон, Асплунд


Ліз Фултон має понад 20 років досвіду в ГІС, дистанційному зондуванні, ІТ та освіті, працюючи в різних секторах, зокрема в уряді, інженерії, геодезії, навколишньому середовищі та комунальному господарстві. Вона очолює цифрові інноваційні ініціативи для відділу управління рослинністю Asplundh, надаючи цифрові та геопросторові рішення для підтримки співробітників і клієнтів. Ліз захоплюється використанням геопросторових технологій для підвищення ефективності та прийняття рішень і завжди шукає можливості просторово сприяти людям.

Для розробників, від розробників


Приєднуйтеся до глобальної спільноти розробників на саміті розробників Esri — події, яка має на меті показати вам, як створювати передові програми за допомогою передової технології відображення. Ознайомтеся з сотнями годин технічних семінарів і сесій і вивчіть найкращі практики розробки від експертів з ГІС.

  • Відкрийте для себе новітні технології
    Лідери думок і розробники поділяться найновішими продуктами, можливостями та методами створення за допомогою ArcGIS
  • Інтегруйте ArcGIS у свою роботу
    Дізнайтеся, яку користь отримають ваші робочі процеси, цілі та цілі від використання інструментів і методів ArcGIS.
  • Перегляньте захоплюючі демонстрації
    Відвідайте демонстраційні демонстрації наших розробників, які створюють програми та плагіни, які розширюють можливості ArcGIS.

Участь у пленарному засіданні абсолютно безкоштовна, не втрачай можливості першим дізнатися про новітні розробки передових компаній світу. Посилання на реєстрацію: https://bit.ly/3wEwYis