Чи можна створювати власні ГІС додатки в ArcGIS?

За допомогою ArcGIS API можна створювати власні ГІС-додатки для будь-якої платформи, розробляти веб-додатки і розгортати корпоративні сервіси, використовуючи сучасну відкриту архітектуру. Також можна прискорити роботу з ArcGIS for Desktop, автоматизувавши робочі процеси за допомогою скриптів Python, створивши надбудови для вирішення інтерактивних завдань і розробивши власні функціональні компоненти.

AndroidПобудова ГІС-додатків для Android-пристроїв за допомогою ArcGIS Runtime SDK for Android.
ArcObjectsНалаштування ArcGIS for Desktop за допомогою створення надбудов або побудови призначених для користувача компонентів в .NET або Java.Розширення ArcGIS for Server за допомогою додаткових модулів-серверних об’єктів в .NET або Java.Створення автономних настільних додатків в .NET, Java або Cross-platform C ++.Створення додатків для редагування складних об’єктів (земельні ділянки з топологією, набори даних ділянок, набори мережевих даних і геометричні мережі). Список додаткових можливостей можна знайти в розділі ArcObjects або ArcGIS Runtime SDK for Java and WPF – що вибрати?
FlexНалаштування ArcGIS Viewer for Flex для швидкого початку роботи в Інтернет. Використовуйте ArcGIS API for Flex для створення ваших власних Веб-ГІС-рішень.
iOSПеренесіть ГІС на ваш iPad або iPhone за допомогою ArcGIS Runtime SDK for iOS.
JavaСтворення невеликих, швидкодіючих автономних або веб-додатків для ПК з Windows або Linux та автомобільних пристроїв за допомогою ArcGIS Runtime SDK for Java.
JavaScriptВикористання можливостей ArcGIS Online на ваших веб-сайтах за допомогою ArcGIS API for JavaScript.
.NETСтворіть високопродуктивні, крос-платформні .NET-додатки для Windows Desktop (WPF), Windows Store і Windows Phone з використанням ArcGIS Runtime SDK for .NET.
OS XСтворення невеликих швидкодіючих автономних або веб-додатків за допомогою ArcGIS Runtime SDK for OS X.
PythonАвтоматизація робочих процесів за допомогою скриптів, побудова та використання інструментів геообработки і створення надбудов за допомогою Python for ArcGIS.
QtСтворення невеликих, швидкодіючих автономних або веб-додатків для ПК з Windows або Linux та автомобільних пристроїв за допомогою ArcGIS Runtime SDK for Qt.
RESTВикористовуйте ArcGIS REST API для роботи з сервісами, розміщеними на ArcGIS for Server.
SharePointАктивація та налаштування картографічних компонентів для роботи на сайтах SharePoint за допомогою ArcGIS for SharePoint.
SilverlightНалаштування ArcGIS Viewer for Silverlight для швидкого початку роботи в Інтернет. Використовуйте ArcGIS API for Silverlight для створення власних ГІС-рішень.
SOAPВикористовуйте ArcGIS SOAP SDK для доступу до веб-сервісів ArcGIS for Server.
SQLВикористання SQL для роботи з даними в корпоративних базах геоданих.
Windows MobileРозгортання на пристроях з Windows Mobile, планшетних ПК або на інших мобільних пристроях з Windows? ArcGIS Runtime SDK for Windows Mobile – це для вас.
Windows PhoneІнтеграція інтерактивних карт і завдань в додатку Windows Phone за допомогою ArcGIS Runtime SDK for Windows Phone.
WPFСтворення невеликих, швидкодіючих автономних або веб-додатків для ПК, планшетних і автомобільних пристроїв за допомогою ArcGIS Runtime SDK for WPF.

Чи потрібна обліковий запис для роботи з ArcGIS API for JavaScript і ArcGIS Runtime SDK?

Так. Для доступу до ArcGIS API for JavaScript і ArcGIS Runtime SDK необхідно увійти в ArcGIS for Developers, використовуючи обліковий запис організації ArcGIS. Щоб використовувати ці ресурси тільки для розробки і тестування, можна створити безкоштовну обліковий запис на сайті developers.arcgis.com. Перш ніж перейти до комерційного використання додатків, необхідно оновити безкоштовну обліковий запис для її використання за платною схемою.