Захистіть успішну роботу своєї ферми

Засухи, несприятливі погодні умови і шкідники можуть знищити посіви. Однак, Esri може допомогти вам захистити урожай, аналізуючи і прогнозуючи загрози, перш ніж наслідки стануть катастрофічними. Плануйте стійкі заходи, які скорочують споживання води і забезпечують швидке відновлення від лих. Завдяки технології Esri ви можете адаптуватися до мінливих погодних умов і сприяти збереженню своїх полів.


Переваги

 

Моделювання

Розуміння поведінки комах і тварин. Планування і оцінка заходів щодо зниження впливу шкідників на діяльність підприємства.

Моніторинг

Відстежуйте екстремальні погодні явища і антропогенні фактори. Зберіть інформацію, яка вам потрібна, щоб реагувати негайно.

Інтеграція

Об`єднайте інформацію про поточні погодні умови з даними про шкідників і врожайності, щоб отримати повну картину.


Рішення

 


ArcGIS for Desktop

Візуалізуйте дані й виконайте просторовий аналіз, який допоможе вам краще зрозуміти ризики для діяльності. Змоделюйте сценарії «що-якщо» для того, щоб краще зрозуміти потенційний вплив загроз, як від шкідників, так і від погодних умов. Створіть надійні карти та набори карт, в яких детально описані плани пом`якшення впливу несприятливих факторів.

 

ArcGIS GeoEvent Extension for Server

Отримуйте дані в реальному часі з ваших датчиків, щоб визначити загрози для різних культур по мірі їх появи. Створюйте фільтри і обробляйте вхідні потоки даних, щоб ви могли зосередитися на високо пріоритетних інцидентах, що можуть вплинути на діяльність.

 


ArcGIS Online

Дайте кожному на вашому підприємстві можливість швидко візуалізувати та ділитися своїми даними у хмарі. Створіть інтерактивні карти для кожного з полів і культур, використовуючи великий набір базових карт та інших корисних даних ArcGIS Online та Esri Living Atlas of the World.


Додаткова інформація

Історії успіху

Брошури