Компанія Esri Ukraine надає геоінформаційну платформу світового класу для створення на підприємстві / в установі корпоративної геоінформаційної системи (далі – ДВС).

Наша програмна платформа допомагає компаніям, які займаються комерційною діяльністю, державним установам та навчальним закладам відображати корпоративні та ситуативні дані через електронну карту і, досягнувши ситуаційної обізнаності, вживати своєчасні, обгрунтовані і, зокрема, критично важливі рішення, використовуючи весь потенціал сучасних геоінформаційних технологій.

Починаючи з 1 липня 2012 Esri Ukraine отримала статус міжнародного дистриб’ютора Інституту досліджень систем навколишнього середовища Esri на території України. Esri Ukraine надає послуги з постачання ліцензійних програмних продуктів платформи ArcGIS і широкий спектр супутніх інформаційно-консультаційних послуг.

Більше 500 організацій по всій території України успішно використовують рішення на платформі ArcGIS за різними напрямками діяльності, щоб отримати розуміння ситуації, дізнатися в якому стані знаходиться підприємство, розширити знання про активи та операціяї для того, щоб удосконалити робочі процеси. Наші клієнти входять в найбільше співтовариство користувачів ГІС в світі, з більш ніж одним мільйоном користувачів в 300 000 організаціях, що знаходяться в 90 країнах світу.

Щоб забезпечити нашим клієнтам максимальну віддачу від інвестицій в наші програмні продукти, компанія Esri Ukraine має партнерські відносини з багатьма організаціями на території України в різних сферах економіки. Також ми маємо доступ до глобальної партнерської мережі Esri, в яку входять 2000 компаній по всьому світу, для того, щоб допомогти нашим клієнтам впровадити і підтримувати ГІС будь-якої складності.