Планування

Організації використовують технології Esri для кращого планування, залучення інвесторів і пожвавлення діяльності міських спільнот. Управлінці, власники бізнесу і жителі міст все більше і більше покладаються на онлайн карти, які постійно удосконалюються та надають необхідну інформацію в доступній для розуміння формі.

Використовуйте технології Esri для того, щоб модернізувати управління комплексним плануванням, змінами землекористування і дозвільною документацією. Приймайте більш компетентні рішення. Автоматизуйте процес видачі документації. Допоможіть спільноті розвиватися і зберігати свою спадщину.


Приклади

 

Автоматизація

Використовуйте ГІС для спрощення процесу планування. Це необхідно для цілісності спільноти зараз і в майбутньому.

Підтримка

Зрозумійте всі особливості людей і навколишнього середовища регіону, щоб приймати рішення, які покращують якість життя для всіх.

Вигода

Будуйте плани і відповідайте вимогам суспільства, що розвивається, покращуючи громадські та житлові простору.


GeoPlanner for ArcGIS

GeoPlanner for ArcGIS – додаток для ArcGIS Online, що допомагає обробити та узгодити робочі процеси з різних джерел (дані землекористування, плани забудови, дані про рекреаційні ресурси та ландшафт) та з`єднує в одному веб-додатку усі етапи планування. Таким чином, можна надати доступ усім залученим в цей процес людей та організацій — урядовим організаціям, муніципальним службам, будівельним компаніям.

Детальніше