Об`єднання людей, земель та біорізноманіття

Інтерактивна взаємодія видів, екосистем і генетики створюють полотно біорізноманіття. Так само інтерактивна взаємодія між зацікавленими особами має істотне значення для збереження біорізноманіття. Esri полегшує діалог між захисниками природних ресурсів, урядом і бізнесом. Отримайте доступ до даних від численних дисциплін і додайте їх на карту. Будьте готові проаналізувати причини і наслідки. Використовуйте платформу Esri для спільної роботи і знаходження шляхів для збереження довкілля та існуючих видів.

« Технологія ГІС стала основним інструментом для багатьох з нас, хто намагається зберегти дику природу »
« Д-р Джейн Гудолл, засновник інституту Джейн »

 


Історії успіху

 

10 надихаючих карт дикої природи

На честь п`ятдесятиріччя Акта Америки про дику природу, Esri відзначає десять організацій, які створили ГІС-додатки для охорони навколишнього середовища. Будь-яка людина може використовувати ці інтерактивні карти, щоб побачити їх роль у природних системах Землі.

 

Афганці працюють над збереженням довкілля

Товариство охорони дикої природи використовувало ГІС для того, щоб переконати афганський уряд виділити землі для національного парку. Працюючи разом, вони проводили колективне обговорення питань, розробляли концепції та розвивали потенціал країни щодо захисту і відновлення навколишнього середовища.

 

Іспанія оцінює загрози для дикої природи

Центр порятунку диких тварин в Іспанії сприяє охороні навколишнього середовища і наданні інформації про благополуччя дикої природи. Центр використовує ArcGIS для того, щоб визначити загрози і те, наскільки ці загрози зумовлені людиною чи впливом навколишнього середовища.

 

Фермери збільшують врожайність посівів

Команда з охорони навколишнього середовища з Шотландії працювала з фермерами Малаві для того, щоб знайти найкращі шляхи для збільшення врожайності посівів громади. Учасники проекту використовували Collector for ArcGIS щоб зібрати дані про розміри полів і дані про посіви. Мультиспектральні супутникові знімки показали рослинність на ландшафтному рівні.


Відео