Змініть ваш підхід до охорони здоров`я

Модернізуйте вам підхід до охорони здоров`я та соціальних послуг. З Esri ви можете візуалізувати вразливі групи населення, визначати ресурси, здійснювати епідеміологічний контроль і підключати зацікавлені сторони спільноти. Результат? Більш здорове співтовариство. Надавайте послуги охорони здоров`я краще з Esri.

« ГІС дозволяє нам зв`язати розташування з нашими клієнтами і системою надання медичної допомоги. Роблячи це, ми можемо ввести в аналіз всі види інформації, проіндексовані і організовані за місцем розташування. Це включає всю демографічну та соціально-економічну інформацію … це допомогло нам зрозуміти не тільки наших клієнтів, але і спільноти, де вони живуть і працюють. »
« Майкл Джонсон, Директор, Служба по догляду та аналізу даних, Kaiser Permanente »

 


Історії успіху

Як вплинути на бездомність

Перетворіть польові дані в оперативну інформацію для прийняття конкретних заходів. Дізнайтеся, як використовувати сучасні рішення для збору даних, здійснення аналізу, взаємодії всередині однієї відкритої системи, досягнення ситуаційної обізнаності та взаємодії з громадськістю.

Карта відображення даних про героїнової кризі в Північному Кентуккі

Департамент охорони здоров`я Північного Кентуккі показав всі дані про героїнової кризі в одному місці для кращого інформування громадськості.


 
Карти визначають краще майбутнє для бездомних

Відділ розвитку громад округу Де-Калб вперше в США геокодіровал бездомну населення.

 
Створення здорових спільнот з мобільним збором даних на основі ГІС

Від уряду до некомерційних організацій, всі працюють в напрямку створення здорового суспільства. Дізнайтеся, як мобільний збір даних може поліпшити взаємодію між цими зацікавленими сторонами, і допомогти вплинути на здоров`я їх мешканців.


Інтерактивні демо

 
Допомога бездомним за допомогою географічних інформаційних систем

почати демо

Програма безпечної утилізації ліків аптечної мережі Walgreens

почати демо

GeoStory опіоїдної наркоманії

почати демо


Відео