Отримайте максимум від місця розташування

Ми всі знаємо про важливість інформації про місцезнаходження. Але найуспішніші компанії з нерухомості розуміють, що реальна цінність виходить не тільки з місця розташування, а й розуміння, і своєчасності. Ви вже знаєте, де розташовані ваші об`єкти і все, що з ними пов`язано, але чи використовуєте ви більшу частину цих знань? Використовуйте уявлення про місцезнаходження, щоб зрозуміти, які чинники дійсно призводять до успішного розвитку, з використанням платформи Esri. Рішення Esri дають вам уявлення про продуктивність через глобальні, національні та місцеві ринки. Ви можете побачити, де є цінні дані і як вони пов`язані.

« TSCG використовує повністю впроваджену корпоративну платформу Esri. Застосувавши платформу ArcGIS, Esri допомогла нам створити виключно ефективну систему, відповідно нашим вимогам »
« Грег Кац, директор з інновацій та технологій фінансового аналізу, The Shopping Center Group »


Історії успіху

Професійні листівки за хвилини
Створюйте професійні листівки про власність, що включають офіційну кількість населення, доходи, кількість житлових будинків і демографічні дані, використовуючи безкоштовний та легкий у використанні інструмент.
Детальніше

Аналіз структурних зрушень став простіше
Швидко визначайте конкурентні переваги на вашому ринку і тенденції в місцевій зайнятості шляхом зіставлення регіонального розуміння з національними та галузевими змінами сектора.
Детальніше
 

Чому платформа Esri є ключовою для The Shopping Center Group

Трохи більше 4 років тому, The Shopping Center Group (TSCG) запустив процес зміни платформи ГІС. Для них ГІС є життєво важливою частиною бізнесу, оскільки дозволяє розповісти партнерам про історію ринка, торгової площі і, найголовніше, перваги для потенційного клієнта.

 

Ці п`ять карт змінять ваше уявлення про нерухомість

Ви вже знаєте, де розташовані ваші об`єкти і що відбувається навколо них, але чи використовуєте ви більшу частину цих знань? Починаючи від комерційної і закінчуючи житловою нерухомістю, ці п`ять карт і технологія, що використовується для їх створення, змінять ваше уявлення про нерухомість.

 

П`ять шляхів, завдяки яким карти допоможуть відновити застарілі торгові площі

Немає нічого гіршого для бізнесу нерухомості, ніж торгова площа, яка не використовує свій потенціал, чи об`єкт, що приносить збитки. Дізнайтеся, як карти можуть допомогти відновити такі зомбі-об`єкти.


Інтерактивні демо

Зображення орендних площ за допомогою картографування всередині будівлі

Почати демо

Перепланування Філадельфії з використанням 3D


Почати демо


Відео