• GEOdigital Ukraine 2019, ПідсумкиНа наших моніторах було представлене програмне забезпечення ArcGIS, провідні представники нашої компанії спілкувалися стосовно перспектив та співпраці з усіма учасниками конференції.
  • GEODIGITAL Ukraine 2019В найближчий четвер відбудеться перша міжнародна конференція наших друзів та партнерів GEODIGITAL UKRAINE з геоінформаційних технологій.
 
 
  • Зустріч з громадою м.Мліїв, Черкаської обл.В четвер в місті Мліїв, що в Черкаській області відбулася зустріч з метою підписання договору з мліївською громадою. Документ передбачає створення геопорталу для включення громади в концепцію розвитку.
 
 
  • Міжнародний день GISGIS Day – це міжнародний форум для користувачів географічних інформаційних систем (GIS), який демонструє реальні програми, що впливають на наше суспільство. Це день для відзначення ГІС з усіма, відкриття та вивчення переваг ГІС, демонстрації використання ГІС та побудови та підтримання спільноти ГІС.
  • XXI Міжнародна Конференція користувачів Esri в УкраїніКомпанія вдячна гостям конференції, спонсорам і партнерам за участь в усіх заходах, актуальні доповіді та продуктивне спілкування. Особливо варто відмітити доповіді користувачів Esri, що працюють на ключових підприємствах транспорту України, обласних державних адміністрацій, військової та нафтогазової галузей.
 
 
  • Завершилась IV міжнародна науково-практична конференціяЗавершилась IV міжнародна науково-практична конференція “Геоінформаційні технології у територіальному управлінні та експертних дослідженнях: правові, організаційні, технічні проблеми”, що проводилась 4-6 жовтня у місті Одеса в Національному університеті «Одеська юридична академія». Організатори конференції – Одеський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України, ТОВ «Esri Ukraine», ТОВ «ECOMM Co» та НВП «Високі технології».