Модернізуйте систему управління земельними ресурсами.

Вам потрібна надійна, доступна і достовірна інформація про землі для побудови успішної кадастрової системи. Сучасна платформа управління земельними ресурсами Esri легко інтегрується з польовими операціями та безпечно підключається до різних систем для підтримки цілісності польових даних. Скористайтеся перевагами спеціальних інструментів та ресурсів для відповідності нестабільним вимогам.


Історія успіху

 
Округ Расін, штат Вісконсін, використовує технології Esri для швидкого обслуговування даних про землю, що є у вільному доступі.

Веб ГІС надає можливість жителям округу отримувати доступ до інформації з будь-якого пристрою.

Детальніше

Назустріч громадськості

Округ Ріверсайд, штат Каліфорнія, використовував технології Esri для обробки всієї інформації про земельні ресурси, роблячи процес управління землекористуванням менш складним й більш стійким по відношенню до персоналу і суспільства.

Детальніше


Рішення

 

ГІС Кадастр-М

ГІС «Кадастр-М» – комплексне рішення на основі платформи ArcGIS від Esri для систем містобудівного кадастру, що забезпечує збір, накопичення, аналіз, обробку, оновлення, облік і видачу кадастрової інформації установам, організаціям, підприємствам і приватним особам, згідно з прийнятими в Україні нормативно-правовими актами та стандартами.

 

ArcGIS Online

ArcGIS Online – хмарна платформа для вирішення всіх картографічних завдань, що виникають перед вами. Відкрийте публічний доступ до даних за кілька кліків. Легко отримуйте доступ до інтерактивних карт, додатків, щоб запустити ваш проект в короткі терміни. Надавайте кадастрову інформацію захищено для використання співробітниками і організаціям, що її потребують.

 


ArcGIS for Land Records

ArcGIS for Land Records – рішення для ефективного редагування ділянок, оціночного аналізу, створення атласів та надання публічного доступу. Здійснюйте інвентаризацію нерухомого майна і аналіз вартості землі, надавайте інформацію про землекористування і зонування.