15 лютого, відбувся практичний вебінар на тему “Поповнення бюджету громади шляхом впровадження ГІС технологій” на прикладі Городищенської територіальної громади Черкаської область

Запис вже доступний на нашому Youtube каналі:

Також нагадаємо, що у нашого головного партнера компанії Ecomm Co має чудову пропозицію для громад “ГІС-старт”:

Якщо ви – Громада, яка бажає швидко, у продовж 30-60 днів, та з мінімальними вкладеннями грошей почати роботу з гео-інформаційною системою (ГІС), то саме для вас наша компанія розробила проект “ГІС-старт”.

Компанія “ЕСОММ Со” має 25-річний досвід провадження гео-інформаційних систем (ГІС) у практичну діяльність громад. Наша нова пропозиція полегшить пошук реальних інвесторів та створить підгрунтя для розробки комплексного плану просторового розвитку. Ми пропонуємо наступні види робіт та послуг:

  • – впровадження інструменту відображення схеми землекористування
  • – створення інструменту аналізу надходжень та видатків бюджету
  • – сервіс візуалізації данних та аналізу демографічної ситуації
  • – створення інструменту аналізу екологічного стану громад
  • – інші сервіси за бажанням замовника

Лише для громад компанія “ЕСОММ Со” пропонує програмне забезпечення світового лідера у ГІС та розробника програмного продукту ArcGIS компанії ESRI(США) зі знижкою 75%! Поспішайте, оскільки ця знижка діятиме лише до кінця 2023 року. Ознайомитись з Ліцензійною угодою виробника (MLA) програмного забезпечення ESRI можна тут за посиланням.

Також, щоб уникнути ваших витрат на коштовне серверне обладнання та його обслуговування, пропонуємо вам скористатися на вибір: тримати ваші дані в хмарі, або на сервері компанії “ЕСОММ Со”.

Ви самі можете набрати власний пакет послуг та додаткового програмного забезпечення нашої компанії. Нижче наведена таблиця з рекомендованим набором опцій, але після консультацій з нашими фахівцями та визначенням які для вас кроки в роботі є першочерговими та найважливішими, можна легко змінити цей набір.

Ми з радістю продемонструємо вам приклади вже впроваджених нами і працюючих в Україні громад з технологією ГІС та відповімо на ваші питання. 

Детальніше про програму “ГІС-старт”https://ecomm.in.ua/uk/services/proekt-dlya-hromad-his-start